Van de voorzitter

Beste leden,

Na een lange lockdown vanaf medio december lijkt het einde van de tunnel in zicht te komen. Op basis van de mededelingen in de persconferentie van 11 mei jl. mogen we dinsdag 25 mei weer de zaal in onder vergelijkbare voorwaarden als waar we midden december stopten. Het bestuur is blij dat we weer iets mogen, ook al is het nog niet voluit. We hopen dat jullie dat delen.
Senioren:

 • Jullie zijn vanaf dinsdag 25 mei weer vanaf 20.00 uur welkom.
 • Zolang de kantine dicht is huren we tot 22.00 uur de zaal. De ervaringen uit vorig najaar leren dat dit lang genoeg is en als blijkt dat langer gewenst is voor een grotere groep dan regelen we dat.
 • Graag weer registreren bij de ingang.
 • We vragen jullie bij voorbaat om bij de bekende klachten als verkoudheid etc. thuis te blijven
 • In de zaal graag iedereen op 1,5 m afstand. De tafel is lang genoeg☺.
 • Ontsmettingsmiddelen zijn voldoende beschikbaar. Gebruik ze alsjeblieft ook
 • Kleedkamers en douches zijn voorlopig nog gesloten
 • De kantine is voorlopig ook nog dicht
 • Geef elkaar de ruimte die ieder nodig heeft om zich binnen veilig te kunnen bewegen
 • De bedoeling is dat we op de eerste twee weken van augustus na de zomer door trainen.
 • We gaan er van uit dat we vanaf september ook weer competitie mogen spelen. De opgave daarvoor moet begin juli gedaan worden.

Jeugd:

 • De kinderen gaan weer op hun vaste tijden trainen. Groep 1 van 18.15 tot en met 19.15 en groep 2 van 18.30 uur tot 19.45. De indelingen zijn gelijk aan die van december.
 • Ouders, hoe graag we ze ook binnen zien en spreken, moeten de kinderen buiten afzetten en ophalen. Zijn er vragen of zaken die jullie graag willen overleggen, we proberen ons te laten zien bij de deur. Lopen jullie ons mis en is er toch wat, laat het wel weten (via app of telefoon) dan zoeken we jullie op als het nodig is.
 • We gaan kijken of we ook een tweede trainingsmoment in de week kunnen organiseren voor de kinderen. Als dat lukt laten we dat via de app groepen weten.
 • We gaan er van uit dat we vanaf september ook weer competitie mogen spelen. De opgave daarvoor moet begin juli gedaan worden. We benaderen in juni kinderen en ouders hiervoor en hopen dat de kinderen weer enthousiast zijn om verder te gaan.
 • De bedoeling is dat we op de eerste twee weken van augustus na de zomer door trainen. Dat hangt ook af van beschikbaarheid van zaal en trainers. Ook dit laten we via de app groepen weten.

Tot zover. Bij vragen laat ons weten. We hopen jullie allemaal weer te mogen ontmoeten de komende weken. Wij kijken er naar uit.

Namens het bestuur van SVO tafeltennis,
Misja Heller
Voorzitter