Aanmeldingen voor Ben Zomer Toernooi “als warme broodjes”

Het is nu 12 januari als ik dit bericht plaats. Zoals naamgever Ben vroeger loten verkocht bij zijn verse halfjes wit en bruin, zo hard gaan nu de aanmeldingen. De eerste inventarisatie vanmorgen brengt de teller al op 49 inschrijvingen en ik weet zeker dat dat nog meer bij komt en vooral dat er nog meer bij kan. Als er ooit een kans is om een nieuw deelnemersrecord te vestigen is het nu in 2014. Belangrijkste is echter dat ik onder de inschrijvingen veel familie- en vriendschapsbanden zie. Dat is precies waar de dag voor bedoeld is. Wil je er ook bij zijn schrijf je nu in. Er is zeker nog plaats, maar we zijn al over de helft van het maximum aantal aanmeldingen voor de dag. Zorg dat je er bij bent. Voor info en inschrijven, check de Ben Zomer Toernooi-pagina