Eerste kampioenschap van dit voorjaar is binnen.

Het tweede team is dit seizoen de eerste die een kampioenschap heeft behaald. De inhaalwedstrijd tegen UTTC 1 werd met 2-8 gewonnen. SVO had na de 8-2 winst op concurrent VTV 4 nog 5 punten nodig uit 2 wedstrijden. Maar Jan Willem Rouwhorst, Mario Weergang en Igor Heller hadden daar maar 7 partijen voor nodig. Het begon nog wel met verlies van Mario tegen UTTC-kopman Gido Jehoel in een nogal bizarre wedstrijd waarin Gido de ballen zo hoog mogelijk speelde en Mario zijn best deed om die hoge ballen zo kort mogelijk achter het net te laten vallen. Gido beheerste zijn kunstje iets beter.
Jan Willem trok de stand gelijk met een eenvoudige winst op Jurriaan Broers. Igor zorgde ondanks achterstanden voor 1-2 tegen Mark Broers. Merkwaardig genoeg draaide het anders in de 1e klasse bijna onverslaanbare dubbel helemaal niet, waardoor UTTC verrassend weer op 2-2 kwam. Maar daarmee was het uit met UTTC. Mario versloeg Jurriaan, Igor won opvallend makkelijk van Jehoel. Jan Willem had tegen Mark nog wel even nodig voor het beslissende punt, maar haalde dat met 11-13 in de 5e game wel binnen. De rest van de wedstrijd was een formaliteit. Igor won van Jurriaan, Mario van Mark en Jan Willem van Gido. Daarmee breidde SVO de voorsprong op VTV uit naar 13 punten met nog één wedstrijd te gaan en is het team onverwacht snel weer terug in de hoofdklasse.