SVO 3 door naar de volgende ronde beker

Na twee wedstrijden is SVO 3 al zeker voor een plaats bij de laatste 64 van de bekercompetitie. Afgelopen donderdagavond werd in Maarssen met 13 – 5 gewonnen, waarmee Arjan Weergang, Mario Weergang, Igor Heller en Koen Bosboom een plaats voor het team veilig stelde tegen Maarssen 3. Na de 16 -2 overwinning tegen VTV 4 moest men nog een aantal punten pakken om zeker te zijn. Dit lukte dankzij de 4 winstpartijen van Arjen, 3 van Igor, 3 van Mario en 1 van Koen en de twee dubbels. Volgende week dinsdag volgt nog de thuiswedstrijd tegen Traiectum.

Na een moeizame start waarin SVO 1 verloor met 14-4 van VTV 1, wist het team zich knap staande te houden tegen het sterke WIK 1 door  9 – 9 te spelen. Volgende week vrijdag volgt nog de uitwedstrijd tegen Woerden 2. SVO 2 heeft zijn eerste wedstrijd verloren met 12-6 tegen WIK 2, maar is zeker nog niet kansloos. Doordat het een poule van drie teams is, kan men nog door als men met meer dan 12-6 wint van de Schans 1. Kortom er is nog van alles mogelijk in de laatste speelweek van de poulefase van de beker.