SVO uitgeschakeld bij laatste 16

SVO stond met twee teams in de achtste finales van de bekercompetitie. SVO 1 moest tegen VEV in Hilversum en SVO 2 moest thuis tegen HTV 1. Voor SVO 2 werd al snel duidelijk dat ze het niet gingen redden, de wedstrijd werd verloren met 11-3. Hoewel de laatste 16 al een prestatie op zich was, was het toch jammer dat deze wedstrijd dik verloren ging. SVO 1 had echter wel een spannende wedstrijd en ging met veel supporters richting VEV. Eenmaal daar aangekomen werd het een lange avond en bleven de standen redelijk gelijk opgaan. Helaas verloor SVO 1 uiteindelijk met 10 – 8 van VEV en was het bekertoernooi ook voor dit team afgelopen. Ondanks de uitschakelijk van SVO kunnen we terug kijken naar een geslaagd en succesvol bekertoernooi met twee teams  bij de laatste 16, drie teams die de vervolgrondes haalden en vier teams die namens SVO meededen. Volgend jaar gaan we het gewoon weer opnieuw proberen.