SVO door naar de laatste 16

Dinsdagavond was het weer een spannende ronde in de bekercompetitie. Twee teams van SVO mochten van start voor een plek bij de laatste 16.
SVO 1 moest thuis tegen UTTC 1 en won met 10-4, dankzij Jan Willem, Arjan, Mario en Igor.
Het tweede bekerteam had een zenuwslopende wedstrijd daarentegen. SVO 2 ging met Joran, Gerald, Sander, Koen en coach Jan naar Hoogland uit. Daar ging de wedstrijd lang gelijk op. Totdat SVO een voorsprong wist te pakken en ineens 8-4 voorkwam. Vervolgens kwamen de zenuwen en werd het na een paar spannende wedstrijden 8-8. Vervolgens moesten Joran en Sander het verschil maken. Joran won en SVO kwam daarmeew op 9-8 en uiteindelijk en toen moest Sander nog zijn laatste wedstrijd tegen Ronald aan de bak. Deze partij ging gelijk op en uiteindelijk won Sander deze partij in twee games en daarmee was de laatste 16 voor SVO 2 een feit.
Volgende week mogen de teams weer aan de bak en we zullen zien waar dit gaat eindigen.