Dubbelkampioen: Arjan en Ron

Op de laatste speelavond voor de zomerstop streden 18 leden in een vijf- en een vierkamp om het Dubbelkampioenschap 2019.

In de eerste vijfkamp wonnen Arjan en Ron van Igor en Melvin en stelden daarmee de winst veilig. Beide teams wonnen de drie partijen van de andere deelnemers. Die andere deelnemers haalden alledrie één overwinning en daardoor moest er flink gerekend worden. Omdat Misja en Sander het meeste gewonnen sets hadden, werden zij derde, voor Ferdi en Hans en Koen en John.

De vierkamp werd gewonnen door gelegenheidsduo Piet en Heike, zonder enige verliespartij. Merel en Jan hebben ze het in een spannende vijfsetter nog behoorlijk spannend gemaakt door snel een 2-0 voorsprong te pakken, maar Piet en Heike konden die achterstand door drie eenvoudig gewonnen games toch in een winst ombuigen. In de strijd om de derde plek trokken nieuwkomers Walter en Pascal aan het langste eind door een mooie overwinning op Co en Gerard.