SVO haakt af bij de laatste 16 in de Bekercompetitie

Op donderdag 20 juni moest SVO als laatst overgebleven SVO team de strijd aan bij de laatste 16 tegen het sterke Vlug en Vaardig 1 in Hilversum. Het team van Vlug en Vaardig bestaat uit o.a. een aantal divisiespelers waar zelfs Arjan moeite mee heeft. Kortom het werd voor SVO een lastige avond.

Na een goede start door winst van Arjan op Frans kwam SVO op 1-0 voorsprong. Daarna werd de neerwaartse spiraal helaas ingezet. De volgende partijen van Jan-Willem, Mario, Jan en dubbel Mario/Jan-Willem gingen in alle gevallen nipt verloren en daarmee keek SVO tegen een achterstand van 4-1 aan.

Vervolgens wisten Jan en Arjan nog hun dubbel te winnen, maar daarna was het helaas gedaan met de partijen van SVO. De eindstand werd 10-2 voor Vlug en Vaardig. Daarmee is het bekertoernooi voor SVO afgelopen en kan men zich opmaken voor het dubbeltoernooi op 25 juni en 2 juli, respectievelijk de ZomerAvondKompetitie bij SVO, SVE en UTTC.