Op weg naar de laatste 16!

Ook deze week ging de bekercompetitie weer door. SVO kreeg op dinsdag 11 juni HTTC op bezoek en zij moesten onderling uitmaken wie een plek mag bemachtigen bij de laatste 16. SVO 2 gin met opstelling Mario, Igor, Jan en Arjan de strijd tegen HTTC tegemoet.

SVO ging de wedstrijd rustig van start met drie overwinningen van Mario, Igor en Arjan voor het dubbel. Vervolgens verloor het dubbel Mario/Igor van Lucien/Gert en wonnen Jan/Arjan van Ramon/Sven, waarmee de stand op 4-2 kwam voor SVO.

Na de dubbels kwam SVO op stoom, dankzij weer drie overwinngen door Mario, Igor en Arjan liep SVO verder uit naar 7-2. In het laatste deel van de wedstrijd gingen de standen gelijk op, waarbij Jan zijn laatste twee partijen overtuigend won. Het eindresultaat was daarmee 11-5 en SVO mag daarmee op donderdag 20 juni de strijd met Vlug en Vaardig (in Hilversum) aan om een plek bij de laatste 8!